JOE

Joe je moje srdeční záležitost!

Joe je z chovatelské stanice Bawean´s Hope a majitelka této chov.stanice je moje velmi dobrá kamarádka Katka. S Katkou se známe skoro 3 roky a né jenom, že je moje kamarádka, taky je mojí obrovskou oporou, rádkyní ve všem, co se týká tak úžasného plemene RR. Vždy mi ve všem dobře poradila a hlavně kdykoliv jsem si to ověřovala i u jiných chovatelů, tak se její rady vždy potvrdily.

Jednoho krásného dne mi Katka poslala odkaz, že si vybrala krycího psa pro svoji fenečku Citu. Pes byl nádherný! Kdykoliv jsem byla na stránkách Bhanua, říkala jsem si, jak je ten pes krásný... a ve skutečnosti je mnohem krásnější! Už tenkrát jsem si říkala, že by bylo fajn mít štěňátko, z tak hezkého spojení. Pro některé to až tak úžasný pes nebyl, padali otázky jako např. viděla jsi ho na živo? atd. Přesto mě tyto otázky neodradily a jsem ráda, že ani Katku né. Prostě jsme do toho šly na 100% a pevně věřily, že z tohoto spojení budou nádherná a temperamentní štěnda. Bhanu a Cita jsou povahy, které se mi u RR líbí - veselé, chytré, temperamentní. Jak to vše probíhalo Vám nebudu popisovat, ale bylo to moc fajn! Bylo to plné emocí -  od začátku až dokonce - zda se to povedlo, je test pozitivní, kolik je mimi v bříšku, kolik se jich narodilo a zda jsou všichni v pořádku.  

Joe je z vrhu 9-ti štěňat (5 pejsků+4fenky). Katka mi dala "právo prvního výběru". Původně jsem chtěla vybírat psa podle nejlepšího exteriérem.... nejde to! Vybrala jsem si pejska, který mi nejvíce přirostl k srdíčku. Jsem velmi ráda, že Maruška bezproblémově přijala prcka mezi nás a už nyní je z nich skvělá dvojka!

   

 


Kontakt

Michaela Prejzková

Matúškova 795
149 00 Praha 4


Mob: 728 47 97 62
ICQ: 201 06 46 75
Skype: ladybird2541976